حساب کاربری غیرفعال است، چگونه آن را فعال کنم؟

زمان ثبت نام در جار، ایمیل تایید ثبت نام به آدرس ایمیلی که با آن در جار ثبت نام کرده‌اید ارسال می‌شود. این ایمیل، حاوی لینک فعالسازی حساب است و شما تا دوازده ساعت امکان تایید عضویت خود را دارید. در صورتی که عضویت خود را در این مدت تایید نکنید حساب شما غیرفعال خواهد شد.در صورتیکه به آن ایمیل دسترسی ندارید، می‌توانید به لینک زیر ، مراجعه کنید.

http://www.jaaar.com/help

پس از ورود به صفحه مورد نظر ایمیل خود را وارد کنید تا لینک فعالسازی برای شما ارسال شود، بعد از اعلام ارسال به ایمیل خود مراجعه کنید.اگر ایمیل را در داخل فولدر inbox پیدا نکردید، حتما فولدر Spam  را نیز چک کنید. بعد از باز کردن ایمیل بر روی لینکی که برای شما ارسال شده کلیک کنید، بعد از کلیلک شما به صورت اتوماتیک وارد نام کاربری خود در جار می شوید و متن” نام کابری شما فعال شد” را مشاهده خواهید کرد. حال اکانت شما فعال شده و می توانید به راحتی اقدام به شارژ، خرید و… کنید.

رمز عبور را فراموش کرده‌ام، چگونه آن را تغییر دهم؟

در صورتیکه رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید و یا می‌خواهید آن را تغییر دهید، می‌توانید در فرم ورود روی گزینه  “رمز عبورم را فراموش کرده ام” کلیک کنید.صفحه ای جدید برای شما باز خواهد شد، که از شما ایمیل می خواهد، ایمیل خود را وارد کرده و سپس بر روی کلمه “برو” کلیک کنید. در این حالت لینک بازیابی رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد،بعد از آن شما باید به ایمیل خود مراجعه کنید، اگر ایمیل را در داخل فولدر inbox پیدا نکردید، حتما فولدر Spam  را نیز چک کنید. هنگامی که ایمیل را رویت کردید، بر روی آن کلیک کنید، ایمیل ارسالی باید حتما حاوی لینک بازیابی رمز عبور باشد، بر روی لینک کلیک کرده تا به صفحه بازیابی رمز عبور منتقل شوید. در صفحه مورد نظر رمز جدید و سپس تکرار آن را وارد کنید و در انتها بر روی دکمه تغییر رمز عبور کلیک کنید. رمز عبور شما تغییر خواهد کرد.

چگونه می‌توانم به تمام نشریات در یک تاریخ خاص دسترسی داشته باشم؟

با استفاده از تقویم جار، تاریخ مورد نظر خود را انتخاب کنید. در این حالت تمام نشریاتی که در آن روز در جار کار شده‌اند، برای شما به نمایش درخواهد آمد.

برای راهنمایی بیشتر، مکان تقویم جار در تصویر مشخص شده است:

تصویر شماره 1
تصویر شماره 1

چرا نشریه بعضی روزها رایگان، بعضی روزها برای فروش و یا حتی بعضی مواقع در جار کار نشده است؟

نحوه ارایه قیمت نشریات در جار (برای فروش یا ارایه رایگان)، بر اساس قراردادی است که نشریه با جار دارد و طبق همین قرارداد نشریات موظف هستند فایل نشریه خود را تا ساعت مقرر شده برای ما ارسال کنند. در صورت عدم دریافت، متاسفانه نشریه در جار کار نخواهد شد. تیم جار پس از پیگیری عدم ارسال، منتظر خواهد ماند تا نشریه فایل را ارسال کند. سپس در صورت دریافت، نشریه در جار کار خواهد شد و آرشیو آن تکمیل می گردد.

چگونه می‌توانم به آرشیو نشریات در جار دسترسی داشته باشم؟

به دو روش می‌توانید به آرشیو نشریه دلخواه خود دسترسی داشته باشید:

1- به قسمت “فهرست نشریات” در پایین سایت مراجعه کرده و نشریه مورد نظر خود را انتخاب کنید. با کلیک بر روی نشریه دلخواه، شما وارد آرشیو نشریه خواهید شد.

2- در نمای کلی سایت، نشریه مورد نظر را انتخاب کنید و در نوار مشکی رنگ کنار نشریه، روی آیکون آرشیو که در تصویر نشان داده شده، کلیک کنید.

196909837
تصویر شماره 1

در هر دو حالت شما وارد صفحه اختصاصی نشریه خواهید شد که در آن آخرین شماره نشریه به همراه شماره‌های قبل به نمایش گذاشته شده و این امکان برای شما فراهم شده که شماره دلخواه خود را نیز از همان صفحه دریافت کنید.

چگونه می‌توانم به خریدها و دانلودهای قبلی‌ام در جار دسترسی داشته باشم؟

برای دسترسی به فاکتورها و تراکنش‌های خود، از منوی اصلی وارد بخش “مدیریت تراکنش‌ها” شوید.

از طریق قسمت “فاکتورها” به لیست خریدهایی که تاکنون داشته‌اید و از طریق قسمت “تراکنش‌ها” به لیست تراکنش‌هایی که برای شارژ اکانت خود داشته‌اید، دسترسی خواهید داشت.

با کلیک روی “مشاهده” در هر بخش می‌توانید جزییات فاکتور یا تراکنش انجام شده را مشاهد کرده و در قسمت “مشاهده” بخش فاکتورها، قادر خواهید بود نشریاتی که قبلا دریافت کرده‌اید را مجدد دانلود کنید.

چرا باید در جار ثبت نام کنم؟

با عضویت در جار از امکانات مخصوص اعضا، مانند بزرگنمایی نشریه، علامت‌گذاری نشریات مورد علاقه، خرید نشریات و افزایش اعتبار بهره‌مند خواهید شد.

ثبت نام در جار رایگان و راحت است و تنها کافیست اطلاعات قسمت ثبت نام در سایت را تکمیل کنید.

در زمان شارژ حسابم، مبلغ را اشتباه انتخاب کردم، ممکن است مبلغ اضافه به من برگردانده شود؟

لطفا اطلاعات زیر را برای ما ارسال فرمایید، پس از بررسی مبلغ مورد نظر بازگردانده خواهد شد:

1-تاریخ و ساعت شارژ

2-مبلغی که شارژ کرده‌اید

3-مبلغی که می‌خواهید در حسابتان باقی بماند

4-شماره کارت (ترجیحا بانک پارسیان)

5-شماره تماس خود

6-ایمیلی که با آن در جار ثبت نام کرده‌اید

من از روش “شارژ اعتبار به روش های دیگر” برای شارژ حسابم استفاده کردم، اما هنوز حسابم شارژ نشده، علت چیست؟

در صورتیکه از ” شارژ اعتبار به روش‌های دیگر” استفاده کرده‌اید، درخواست شما ظرف مدت 24 ساعت بررسی و پس از تایید، مبلغ به شارژ شما افزوده می‌شود.

برای پیگیری درخواست خود، می‌توانید از منوی اصلی به بخش “مدیریت تراکنش‌ها” مراجعه کنید و در قسمت “درخواست‌ها” وضعیت را مشاهده کنید.

پیشنهاد ما به شما این است که از این به بعد برای شارژ حساب خود، از روش پرداخت آنلاین، استفاده کنید. چون این روش راحت‌تر و سریع‌تر است.

چگونه می‌توانم از نشریات جار در سایت یا وبلاگ خود استفاده کنم؟

برای این کار می‌توانید از ویجت جار استفاده کنید. استفاده از ویجت جار رایگان و آسان است. تنها کافی است در سایت ثبت نام و به بخش ویجت‌ها مراجعه کنید و با توجه به نیازتان، ویجت دلخواه خود را طراحی کنید.

برای آشنایی با جزییات و نحوه ساخت ویجت، می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

https://info.jaaar.com/category/widget/

 

 

چگونه می‌توانم نشریات جار را دریافت کنم؟

برای دریافت نشریات، ابتدا لازم است در جار ثبت نام و عضویت خود را تایید کنید. سپس با ورود به اکانت خود، می‌توانید نشریات دلخواه را دریافت کنید. برای آشنایی با جزییات و نحوه خرید در جار می توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید:

راهنمای خرید از جار:

https://info.jaaar.com/purchase/

راهنمای خرید سریع:

https://info.jaaar.com/quick-purchase/

چگونه می‌توانم حساب خود را از طریق اپلیکیشن شارژ کنم؟

برای شارژ حساب باید به سایت جار به آدرس http://www.jaaar.com مراجعه کنید.

به این ترتیب که ابتدا به اکانت خود در جار مراجعه و در منوی اصلی وارد بخش “شارژ اعتبار” شوید.
در این قسمت می‌توانید حساب خود را با استفاده از گزینه “شارژ اعتبار به صورت آنلاین” و یا “شارژ اعتبار به روش های دیگر” شارژ کنید.
جزییات نحوه شارژ حساب را از اینجا می‌توانید مشاهده نمایید.