برای “خرید سریع نشریات” لازم است تا شما اکانت خود را شارژ کنید. با شارژ اعتبار، می‌توانید به‌راحتی نشریه مورد نظر خود را بدون نیاز به اتصال به درگاه پرداخت اینترنتی بانک تهیه کنید.

برای شارژ اعتبار، پس از ورود به حساب کاربری خود در جار، به بخش “افزایش اعتبار” که در منوی کاربر قابل دسترسی است، مراجعه کنید.

در بخش “افزایش اعتبار” علاوه بر امکان مشاهده موجودی، می‌توانید اعتبار خود را به دو روش زیر افزایش دهید:

 

۱شارژ اعتبار به صورت آنلاین

برای این کار مبلغ و درگاه پرداخت اینترنتی مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی گزینه “پرداخت” کلیک کنید. در این حالت به درگاه پرداخت اینترنتی بانک هدایت می‌شوید که با وارد کردن اطلاعات کارت خود و تایید پرداخت، اعتبار شما در جار شارژ می‌شود.

 

۲شارژ اعتبار به روش‌های دیگر  

در صورتی که تمایل داشته باشید، می‌توانید با مراجعه به بانک و یا از طریق واریز کارت به کارت، مبلغ مورد نظر خود را به شماره حساب‌هایی که در این قسمت ارایه شده است، واریز و اطلاعات فیش واریز خود را در این فرم وارد کنید.
پر کردن این فرم، به معنی درخواست رسیدگی به وضعیت واریز شماست. در این حالت، وضعیت درخواست شما در بخش “درخواست ها” قابل پیگیری است. در صورتی‌که واریز شما تایید شود، پیام رسید از طرف جار برای شما صادر خواهد شد که در بخش “تراکنش ها” قابل مشاهده است و مبلغ واریزی به اعتبار شما افزوده می‌شود.

همچنین شما می‌توانید با مراجعه به “مدیریت تراکنش ها” که در منوی کاربری قابل مشاهده است، به “فاکتورها”، “تراکنش ها”، “درخواست ها” و “افزایش اعتبار” نیز دسترسی داشته باشید و از جزییات تراکنش های خود مطلع شوید.

  • فاکتورها:دراین بخش به بایگانی فاکتورهای خرید خود دسترسی دارید.
  • تراکنش‌ها:در این بخش می‌توانید جزییات تراکنش‌های مربوط به کاهش یا افزایش اعتبار خود را مشاهده کنید.
  • درخواست‌ها: در صورت شارژ اعتبار به روش‌های دیگری غیر از پرداخت آنلاین، وضعیت درخواست شارژ اعتبار شما در این بخش قابل مشاهده است.
  • افزایش اعتبار: برای شارژ اعتبار و انتخاب روش آن می‌توانید از این بخش استفاده کنید.